SEKna akord

Dla par bez języka Szwecja praca sezonowa przy zbiorach truskawek, malin i warzyw od czerwca 2020 Kristianstad

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Kristianstad
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 6 tygodni do 3 miesięcy
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Od czerwca 2020 możliwość podjęcia sezonowej pracy w Szwecji bez znajomości języka. Zatrudnienie w Kristianstad dla par przy zbiorach truskawek, malin oraz warzyw. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Kristianstad.

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od czerwca 2020.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w gospodarstwie rolnym, gdzie głównie zadaniem będzie zbiór truskawek gruntowych oraz malin w systemie akordowym (płatne zgodnie z przepisami szwedzkimi);
  • wykonywanie innych prac w gospodarstwie, np. zbieranie warzyw, sadzenie, plewienie, a także wykonywanie innych prac rolniczych.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • dostępność na czas zatrudnienia;
  • motywacja i chęci do pracy fizycznej przy różnych warunkach atmosferycznych;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • pracę bezpośrednio u szwedzkiego pracodawcy;
  • 48 godzin pracy w tygodniu;
  • zatrudnienie od 6 tygodni do 3 miesięcy;
  • pokrycie przez pracodawcę kosztów biletu powrotnego;
  • możliwość wyjechania w grupie lub parach;
  • stawkę akordową za truskawki 4 SEK brutto za 500 g, a także 4,80 SEK brutto za 200 g malin;
  • inne prace niż zbiory – stawkę godzinową, czyli 100 SEK brutto, co daje 72 SEK netto;
  • wypłatę raz w miesiącu na konto;
  • po tygodniu pracy możliwość wzięcia zaliczki od 500 do 1000 SEK;
  • zakwaterowanie w cenie 50 SEK na dzień – pokoje 2, 3 lub 6-osobowe (pary nie mają zagwarantowanych pokoi dwuosobowych); 1 prysznic, toaleta i pralka na około 8-10 osób; kuchnia z podstawowym wyposażeniem; nie ma dostępu do Internetu;
  • dojazd minibusami do pracy – około 15 km i na zakupy, gdzie pracodawca pokrywa koszty wynajmu, a pracownicy koszty paliwa;
  • pełną organizację wyjazdu grupowego w cenie 710 – 750 PLN, a wchodzi w to: pełna organizacja wyjazdu,, transport z Polski do Szwecji, koszt przeprawy promowej, polisę PZU na 7 dni i pomoc koordynatora podczas kontraktu;
  • firma stosuje elektroniczny system zapisu ilości zebranych owoców.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 669 586 699

Źródło: www.bispolhr.com/pl/oferty/zbiory-truskawek-i-malin-praca-od-czerwca-01011970

ID ogłoszenia: 5335e97014281e21

1 odpowiedź na “Dla par bez języka Szwecja praca sezonowa przy zbiorach truskawek, malin i warzyw od czerwca 2020 Kristianstad”

  1. Edward na @

    Szanowni Państwo,
    Przedstawiona oferta pracy wydaje mi się interesująca. Telefonu +46 76 936 48 08
    Pozdrawiam.