PLN9 500 netto

Dla par bez znajomości języka dam sezonową pracę w Danii zbiory rzodkiewek czerwiec 2023

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do września 2023

Od czerwca 2023 dla par do podjęcia sezonowa praca w Danii przy zbiorach rzodkiewek. Zatrudnienie bez języka dla pracowników sezonowych. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 9 500 PLN netto.

Start: od czerwca 2023.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie rzodkiewek – praca w systemie akordowym;
  • wykonywanie innych zadań przy warzywach na polu.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od czerwca 2023;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań;
  • chęć pracy na polu w różnych warunkach pogodowych;
  • własna odzież do pracy i buty z metalowym noskiem;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym u jednej osoby na parę.

Oferujemy:

  • rękawice oraz kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • opcję podjęcia stałej pracy;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • możliwość wzięcia zaliczki, ale w wysokości nie większej niż 3000 DKK na kwartał;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować poprzez stronę: www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%99

Źródło: https://www.pf-gruppen.com/oferty-pracy-w-danii/rolnictwo/r-43-zbi%C3%B3r-rzodkiewki

ID ogłoszenia: 33363adba4e0a4ad