€9,79 - 10,00 brutto/h

Dla par dam pracę w Niemczech od zaraz przy kwiatach ogrodnictwo bez języka 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Niemcy
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy kwiatach dla Polaków. Zatrudnienie 2020 dla par w ogrodnictwie bez znajomości języka z ubezpieczeniem dla pracowników i ich rodzin.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: 9,79 – 10,00 Eur brutto na godz. przy 40 – 60 godzinach tygodniowo.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 20.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przycinał rododendrony, przesadzał kwiaty oraz czyścił je i pielęgnował;
  • załadowywanie, rozładowywanie kwiatów i transportowanie doniczek;
  • doniczkowanie, wykonywanie prac ogrodowych, a także drobnych prac produkcyjnych i fizycznych.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • możliwość wyjazdu na przynajmniej 3 miesiące lub dłużej;
  • pierwszeństwo zatrudnienia mają osoby, które przyjadą własnym samochodem;
  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • polską umowę o pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • ubezpieczenie zarówno dla pracownika, jak i jego rodziny;
  • zdalne oraz darmowe załatwienie formalności;
  • możliwość otrzymania 100 Eur premii za polecenie pracownika;
  • opiekę polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji-bez-jezyka-rowniez-dla-par/niemcy/14767079

ID ogłoszenia: 1575e207db09a0c9

4 komentarze na “Dla par dam pracę w Niemczech od zaraz przy kwiatach ogrodnictwo bez języka 2020”

  1. Magdaszkucin na @

    Proszę o kontakt telefoniczny 667 566 584.grupa 3 osób chętnie podejmie pracę

  2. Magdaszkucin na @

    Proszę o kontakt telefoniczny 667 566 584.grupa 3 osób chętnie podejmie pracę od zaraz.

  3. Agaa na @

    Jestem zainteresowana. Mam doświadczenie w przy kwiatach. Proszę o kontakt telefoniczny. 697097464

  4. alicja228 na @

    Dzień dobry proszę o kontakt z mężem chcielibyśmy wyjechać do pracy mój email alka228@interia.pl oraz nr tel 664985012