€2560 brutto/mc

Dla par fizyczna praca Niemcy bez języka wykładanie towaru sklep od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Bez znajomości języka do podjęcia fizyczna praca w Niemczech dla par. Zatrudnienie w sklepie z Düsseldorfu od zaraz przy wykładaniu towaru. Zakwaterowanie darmowe zapewniał będzie pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2560 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obsługiwanie klientów;
  • pomaganie przy wyszukiwaniu produktów;
  • uzupełnianie produktów na półkach;
  • przeprowadzanie kontroli jakości towarów;
  • wykładanie nowych produktów;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sumienne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • odpowiedzialność;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc przy relokacji;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • możliwość wzięcia zaliczki 150 € raz na tydzień;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Praca w sklepie, Düsseldorf 04/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-w-sklepie-wykladanie-towaru-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 583644020d917841