€11,84-14,84/h

Dla par fizyczna praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka sortowanie odzieży Lipsk

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 miesiące z możliwością przedłużenia
Dla par fizyczna praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka sortowanie odzieży  Lipsk

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par od zaraz przy sortowaniu odzieży. Zatrudnienie bez znajomości języka w Lipsku. Na miejscu jest zorganizowane zakwaterowanie bezpłatne.

Stanowisko: sortowacz odzieży.

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy.

Wynagrodzenie: 11,84-14,84 – stawka uzgadniania indywidualnie, zależna od doświadczenia i znajomości języka.

Wakaty: 5.

Początek: od zaraz.

Nr. ref.: fs/a/10/18.

Opis stanowiska:
Jest to prosta praca manualna, polegająca na sortowaniu odzieży według podanych kryteriów. Zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej lub stołach.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • spostrzegawczość, zręczność;
  • nie przyjmujemy alkoholików;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • motywacja;
  • dobre zorganizowanie;
  • staranne wykonywanie zadań;
  • sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • wsparcie przy wszelkich formalnościach;
  • bezpłatne zakwaterowanie na czas umowy;
  • zatrudnienie na 4 miesiące na niemieckich warunkach;
  • dobre wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie/

Dla kandydatów:

CV ze zdjęciem, aktualnymi danymi kontaktowymi oraz zgodą na przetwarzanie danych do celów rekrutacji, prosimy wysyłać pod adres mailowy podany poniżej.

Prosimy o podanie realnego terminu dyspozycyjności do wyjazdu.

nutzliche-arbeit@workmail.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-dla-par-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 4185bd0abff3da25