DKK70,00 + bonus 2,00 na godz.

Dla par od zaraz Dania praca sezonowa bez języka w rolnictwie pielenie marchwi Sønder Felding

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Sonder Felding
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: lipiec 2021

Propozycja rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Danii dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie w rolnictwie na terenie Sønder Felding przy pieleniu marchwi. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik rolnictwa.

Lokalizacja: Sønder Felding.

Wynagrodzenie: 70 DKK na godz. + 2 DKK bonusu dla osób, które zostaną do końca sezonu (bonus będzie dołączony do ostatniej wypłaty).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań będzie należało pielenie marchwi;
  • praca odbywa się w pozycji leżącej, a jedna osoba idzie za platformą;
  • praca jest na polu.

Wymagania:

  • własne ubrania robocze oraz przeciwdeszczowe i kalosze;
  • dostępność od zaraz;
  • możliwość podjęcia pracy do końca sezonu;
  • atutem będzie doświadczenie w pracy fizycznej;
  • własny samochód, aby dojeżdżać do pracy.

Oferujemy:

  • 45 – 55 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • dodatek w wysokości 12,5% pieniędzy wakacyjnych;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • możliwość brania zaliczek;
  • kierowcy, którzy będą dowozić innych do pracy, otrzymają dodatek 300 DKK rekompensaty za paliwo na tydzień;
  • zakwaterowanie w domach w pokojach wieloosobowych z dostępem do Internetu w cenie 250 DKK na tydzień od osoby;
  • legalne zatrudnienie;
  • pomoc przed wyjazdem i podczas pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: mb@balticworkforce.com albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48519670748

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-danii-pielenie-marchwi-praca-dla-par-i-grup-z-wlasnym-autem-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 32260ca19d4864d0