€12,50 brutto/h

Dla par sezonowa praca Niemcy zbiory jabłek z podstawowym językiem od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 31 października 2022
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 87 dni, 3 godzin

Od zaraz aktualna sezonowa praca w Niemczech dla par. Zatrudnienie w Stuttgarcie z podstawowym językiem niemieckim przy zbiorach jabłek. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie zbieranie i sortowanie jabłek;
  • jabłka są zbierane ręcznie i maszynowo;
  • pracownik będzie też mył i obsługiwał maszyny oraz pracował przy produkcji soku.

Wymagania:

  • brak nałogów;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane zgłoszenia od par w wieku 28 – 45 lat;
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym;
  • dokładność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz mile widziane prawo jazdy kat. T.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę podpisywaną z pracodawcą;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • możliwość wypracowania nadgodzin.

Aplikacja:

Zgłaszać się można od poniedziałku do piątku (godz. 8:30 – 16:00) pod numerem telefonu: 0049 160 216 35 42

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-dla-par-przy-zbiorach-jablek-od-sierpnia-2022-stuttgart/

ID ogłoszenia: 57562ec085f63431

Linki sponsorowane