€1250 euro/mc netto

Fizyczna praca Francja bez znajomości języka przy pielęgnacji lasu

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Francja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Szkółka leśna zatrudni pracownika fizycznego bez znajomości języka francuskiego do pracy we Francji. Ogłoszenie przy sadzeniu i pielęgnacji drzew iglastych dla 3 osób. Pracodawca wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Francja
Wynagrodzenie: 1250 euro/mc netto

Zadania:
Prace leśne przy pielęgnacji drzewek, ich wycinaniu i plewieniu. Pracownik będzie obsługiwał kosę spalinową.

Wymagania:
– doświadczenie w leśnictwie konieczne
– osoba potrafiąca obsługiwać kosę spalinową
– posiadanie odpowiedniego ubioru do danej pracy
– przyjazd autem będzie dodatkowym atutem
– znajomość francuskiego mile widziana
– umiejętność samodzielnej pracy
– kandydat powinien posiadać ubezpieczenie min. 30 dni przed wyjazdem
– uprawnienia na drwala bądź pilarza będą sprzyjały podczas rekrutacji

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie
– podpisanie umowy o pracę
– dobre wynagrodzenie
– zapewniamy 39 godzinny tydzień pracy
– zwracamy koszty za przejazd do kraju zatrudnienia i powrót do Polski
– oferujemy darmowe miejsce noclegowe

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem na maila: busko@sidrom.net

Źródło:

ID ogłoszenia: 632540f2aa2142b2

ilość wszystkich wyświetleń: 5351, dzisiaj: 1