€2900 brutto/mc

Fizyczna praca Niemcy bez języka dezynfekcja powierzchni od zaraz Berlin 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące lub dłużej

Tymczasowe zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka przy dezynfekcji powierzchni. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla Polaków. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2900 € brutto na mc + dieta 15 € netto za każdy przepracowany dzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie dezynfekowanie powierzchni publicznych oraz środków transportu publicznego, co będzie zależało od danego zlecenia.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do końca maja 2023;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak nałogów;
  • chęć brania nadgodzin, jeżeli będzie taka konieczność;
  • mile widziane zgłoszenia od osób zaszczepionych na Covid-19.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe oraz dietę za każdy dzień pracy;
  • szkolenie wprowadzające oraz z zasad BHP;
  • odzież ochronną i środki ochrony indywidualnej;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie NNW.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Dezynfekcja Berlin 03/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-dezynfekcji-powierzchni-berlin/

ID ogłoszenia: 8536408f385481a3