€13,25 brutto/h

Fizyczna praca Niemcy dla par bez języka wykładanie towaru sklep od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Przy wykładaniu towarów potrzebne od zaraz osoby do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w sklepie z Berlina dla par bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,25 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w sklepie wielkopowierzchniowym jako pracownik fizyczny;
  • pracownik będzie wykładał towary na półki sklepowe;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy i wycieranie półek;
  • zdejmowanie produktów, które mają krótką datę ważności;
  • aktualizowanie cen i przygotowywanie ekspozycji.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • mile widziane posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • samodyscyplina;
  • sumienne, zaangażowane i wydajne wykonywanie zadań;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • chęć uczenia się języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • pracę na pełny etat;
  • dla par możliwość pracy na tej samej zmianie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: fiz/a4/03/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-w-sklepie-z-berlina-bez-jezyka-przy-wykladaniu-towarow/

ID ogłoszenia: 6606231f2f7bb845