€9/h brutto + zakwaterowanie

Fizyczna praca Niemcy dla studentów roznoszenie ulotek bez języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 3 miesiące

Oferta tymczasowego zatrudnienia dla studentów przy roznoszeniu ulotek w Berlinie. Praca w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie roznoszenie ulotek oraz materiałów reklamowych na wyznaczonym rejonie miasta
  • osoba zatrudniona będzie wykonywała obowiązki z użyciem telefonu oraz specjalnej aplikacji

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność na okres 3 miesięcy
  • preferowane osoby ze statusem studenta
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • znajomość obsługi telefonu z androidem

Oferujemy:

  • służbowy telefon z nawigacją
  • darmowy pokój w wynajętym mieszkaniu
  • jasne warunki zatrudnienia
  • możliwość wypłacania pensji co tydzień
  • zwrot kosztów podróży do Niemiec i z powrotem

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: ulotki/02/16

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-roznoszeniu-ulotek-dla-studentow-berlin-2017/

ID ogłoszenia: 625589d014e87981