€5,60 h netto

Fizyczna praca Niemcy dla studentów w leśnictwie bez języka Weener

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Weener

Szkółka leśna z Weener poszukuje pracownika fizycznego od zaraz bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w leśnictwie dla studentów bez doświadczenia przy sadzeniu i pielęgnacji drzewek.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Weener
Wynagrodzenie: 5,60 euro/h netto

Zadania:
Pracownik będzie miał za zadanie sadzenie drzewek ich pielęgnację oraz inne prace pomocnicze powiązane z ogrodnictwem.

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– dobra kondycja
– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
– możliwość wyjazdu na minimum 3 miesiące
– samodyscyplina i zapał do pracy

Oferujemy:
– umowę zlecenie
– bardzo dobrą płacę w terminie
– pomoc organizacyjną na miejscu (z zakwaterowaniem, ubezpieczeniem itp.)
– możliwość kontaktu z polskim koordynatorem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: marek@ewfpraca.eu W tytule wiadomości prosimy o podanie nr referencyjnego: SZL/NIEM/2014

Źródło: http://www.ewfpraca.pl/sub/pl/oferty-pracy/praca-w-holandii3/75/

ID ogłoszenia: 8805315ec3d3b4f4

2 komentarze na “Fizyczna praca Niemcy dla studentów w leśnictwie bez języka Weener”

  1. darko na @

    Witamy! Jesteśmy parą i jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą wyjazdu za granicę. Mamy i 21 i 22 lat. Jesteśmy odpowiedzialni, sumienni, punktualni, pracowici. Nie boimy się ciężkiej pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Posiadamy doświadczenie pracy przy zbiorach ( Niemcy, Francja, Polska gospodarstwa rolne) Okres w którym moglibyśmy wyjechać do pracy to Lipiec – Sierpień gdyż moja narzeczona jest studentką, natomiast ja jestem bezrobotny, bardzo nam zależy na tej pracy. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B
    Prosimy o kontakt darko4@poczta.onet.eu lub tel.732766982
    Pozdrawiamy 🙂

  2. Szymon1995 na @

    Witam! Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem sumienny, punktualny, pracowity. Posiadam prawo jady kategorii B. Żadna praca nie jest mi obca. Proszę o kontakt: 534761146 e-mail: anusiaczek95@wp.pl