SEK70-80 SEK/h netto

Praca Szwecja w rolnictwie na fermie bydła bez znajomości języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Sztokholm

Ferma bydła mieszcząca się w okolicach Sztokholmu prowadzi nabór na pomocników przy udoju zwierząt w rolnictwie. Praca w Szwecji bez znajomości języka szwedzkiego. Zależy nam na osobach doświadczonych.

Stanowisko: pracownik na fermie
Lokalizacja: Szwecja, Sztokholm, Kalmar
Wynagrodzenie: 70-80 SEK/h netto

Zadania:
Pracownik na danym stanowisku będzie zajmować się karmieniem zwierząt, ich pielęgnacją oraz udojem. Inne czynności będą związane z porządkowaniem miejsca pracy.

Wymagania:
– zatrudniamy jedynie doświadczonych kandydatów
– umiejętne zorganizowanie sobie czasu pracy
– wcześniejsze zatrudnienie na podobnych fermach
– należy znać język angielski bądź szwedzki w stopniu komunikatywnym
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– gotowość podjęcia pracy na 4 miesiące
– pracownicy posiadający ukończony kurs z inseminacji będą mile widziani

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę
– podniesienie swoich kwalifikacji
– w tygodniu przepracowanie do 50 godzin
– przejazdy do pracy
– zapewniamy zakwaterowanie
– możliwość zorganizowania przejazdu do Szwecji
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjne
– po przejściu okresu próbnego zapewniamy podpisanie umowy o pracę
– pracę również w weekendy

Aplikacja:
Czekamy na Państwa zgłoszenia pod adresem mailowym: info@cosmoworker.eu

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/praca_na_fermie_bydla_w_szwecji,ogloszenie,20160311084739.html

ID ogłoszenia: 67356e71f0a39850

ilość wszystkich wyświetleń: 2780, dzisiaj: 1