£5,81 GBP/h brutto

Fizyczna praca w Anglii przy zbiorach truskawek sezonowa bez języka angielskiego

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Anglia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Poszukujemy pracowników do pracy w Anglii w tunelach foliowych przy zbiorach truskawek na okres maj-listopad 2014 bez języka angielskiego, ale z doświadczeniem przy zbiorach owoców.

Stanowisko: pracownik fizyczny do zrywania truskawek
Lokalizacja: Południowa i środkowa Anglia
Wynagrodzenie: 5,81 GBP/h brutto

Zadania:
– praca fizyczna przy zbieraniu truskawek w tunelach foliowych

Wymagania:
– najchętniej z doświadczeniem przy zbiorach
– osoba zdrowa i sprawna fizycznie
– motywacja i wytrwałość do ciężkiej pracy w różnych warunkach pogodowych
– dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:
– legalną pracę w Anglii
– bezpłatne zakwaterowanie
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby chętne prosimy o przesłanie CV na adres: copernicus123@interia.pl . Prosimy dołączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Źródło:

ID ogłoszenia: 23452f4b3f9a2e00

ilość wszystkich wyświetleń: 2969, dzisiaj: 1

6 komentarzy na “Fizyczna praca w Anglii przy zbiorach truskawek sezonowa bez języka angielskiego”

  1. Grzesiek20 na @

    jestem bardzo zainteresowany państwa ogłoszeniem. Chciałbym otrzymac wiecej informacji na grzesiek.bork@gmail.com

  2. wojtek93 na @

    Witam!
    Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Ukończyliśmy szkołę średnią, jesteśmy tegorocznymi maturzystami. Chcielibyśmy dostać pracę za granicą na okres od lipca do września. Praca fizyczna nie sprawia nam problemu, gdyż jesteśmy ambitni i wytrwali. Prosimy o jak najszybszą odpowiedź.

    E-mail: mass2@op.pl
    Kontakt: 667974382

    Pozdrawiamy!

  3. spidi17 na @

    Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą , dyspozycyjny cały czas, pracowity, bez nałogów, mój numer telefonu to 533252091.

  4. michal001 na @

    Witam, wraz z kolegą jesteśmy bardzo zainteresowani Pańską ofertą, mamy po 19lat, jesteśmy pracowici, sumienni i pełni energii. Dostepni jestesmy od 1czerwca do 23sierpnia włącznie. Umiem angielski w stopniu średniozaawansowanym a kolega w stopniu podstawowym
    Proszę o kontakt: 503350662
    e-mail: mludwikowski001@gmail.com

  5. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  6. Izabela93 na @

    Witam jestem zainteresowana praca prosze o kontakt 509218988 angielski w mowie i pismie na poziomie dobrym Pozdrawiam Iza