DKK10,000.00

Fizyczna praca w Danii bez języka kopanie drzewek i krzewów ozdobnych, Fionia

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Fionia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: październik
  • Przewidywany czas zatrudnienia: grudzień

Począwszy od października 2022 na terenie Wyspy Fionia propozycja fizycznej pracy w Danii bez znajomości języka, która polegać będzie na kopaniu drzewek i krzewów ozdobnych.

Oferta – Kopanie drzew i krzewów
Start pracy: październik
Czas pracy: od poniedziałku do soboty
Średnio 50 godzin tygodniowo
Nie jest wymagana znajomość języka obcego

Oczekujemy:
Dyspozycyjność w ustalonym terminie,
Bardzo dobra sprawność fizyczna,
Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,
Mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy),
Umiejętność obsługiwania traktorów i maszyn rolniczych (1 osoba na parę),
Prawo jazdy kat. B (wymagane u 1 osoby na parę).

Obowiązki:
Wykopywanie szpadlem drzew / krzewów,
Owijanie systemu korzeniowego siatką / folią,
Wynoszenie do drogi przejazdowej,
Układanie gotowych drzewek na paletach,
Transport drzewek na palecie ciągnikiem na bazę.
Oferujemy:

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 10.000 PLN,
Zakwaterowanie,
Pomoc Administracyjną w Danii.

Do kontaktu zapraszam do wypełnienia formularza aplikacyjnego:

ID ogłoszenia: 94862ce885c73831

ilość wszystkich wyświetleń: 335, dzisiaj: 1