DKK52 DKK/h netto

Fizyczna praca w Danii na fermie przy krowach bez języka wyspa Bornholm

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Bornholm
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 1.09.2014
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 30.11.2014

Fermer z Bornholm od zaraz szuka pracowników fizycznych bez znajomości języka duńskiego do pracy w Danii. Oferta dla jednej osoby przy dojeniu krów na fermie. Zatrudnienie od 1 września do 30 listopada.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na ferme
Lokalizacja: Dania, Bornholm
Wynagrodzenie: 52 DKK/h netto

Zadania:
-zajmowanie się dojeniem krów
– dbanie o zwierzęta
– podawanie paszy o określonej godzinie
– prowadzenie prac porządkowych na fermie

Wymagania:
– możliwość wyjazdu do Danii od zaraz
– doświadczenie na danym stanowisku jest wymagane
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– przyjazd autem będzie dodatkowym atutem
– wytrzymałość fizyczna i psychiczna
– osoba zdrowa

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– min. 37 godzinny tydzień pracy
– wypacanie wynagrodzenie w terminie
– możliwość przedłużenia umowy
– zakwaterowanie wspólne z innymi zatrudnionymi płatne 2000 DKK/mc.
– pracę na dwie zmiany (4-10;15-20)
– Zatrudnienie od 1 września do 30 listopada

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą o poufności na adres: mb@balticworkforce.com w tytule proszę wpisać: BK/09

Źródło:

ID ogłoszenia: 40353fd1bfb7468f