DKKdo uzgodnienia

Od zaraz fizyczna praca w Danii na magazynie bez znajomości języka 2019 Hellebæk

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Hellebæk
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: 1 marca 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Aktualna oferta fizycznej pracy w Danii, jako pracownik magazynu od 1 marca 2019 roku. Ogłoszenie dostępne bez znajomości języka. Pracodawca z Hellebæk zapewnia atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik fizyczny – praca na magazynie.

Lokalizacja: Hellebæk

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od 1 marca 2019 roku.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • odbieranie, pakowanie oraz wysyłanie zamówień na całą Europę;
  • praca wewnątrz i na zewnątrz magazynu.

Wymagania:

  • uprawnienia do jazdy na wózku widłowym;
  • dobra organizacja czasu pracy;
  • pracowitość;
  • dynamiczność;
  • utrzymywanie porządku wokół siebie;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i liczeniu na poziomie podstawowym;
  • preferowany będzie język duński;
  • umiejętność pracy indywidualnie, jak i w grupie;
  • sprawność fizyczna i możliwość dźwigania ciężkich paczek;
  • umiejętność obsługi skanera przy odbieraniu i wysyłaniu produktów oraz zamówień;
  • szybkie tempo pracy;
  • zdolność do pracy w trybie multitask, czyli w trybie wielozadaniowym.

Oferujemy:

  • pełny wymiar pracy, czyli 37 godzin tygodniowo lub umowa na okres tymczasowy w sezonie letnim, czyli od kwietnia do końca września;
  • odpowiedni strój;
  • trening pracowniczy, który przygotowuje do pracy;
  • praca od poniedziałku do piątku od 06:00 do 18:00;
  • możliwość pracy na zmianę wieczorową od 16:00 do 01:00 w nocy;
  • w sezonie letnim możliwość pracy w weekendy.

Aplikacja:

CV można wysłać poprzez aplikację na stronie:

www.pracuj.pl/praca/pracownik-magazynu-hellebak,oferta,6591204

ID ogłoszenia: 555c4d881c44012