DKK90 DKK/h (okres próbny)

Fizyczna praca w Danii od zaraz jako Kontroler jakości warzyw w sortowni, Jutlandia

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: druga połowa stycznia 2018
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe

Od zaraz do podjęcia legalna, fizyczna praca w Danii jako kontroler jakości warzyw w sortowni działającej w rejonie Jutlandii. Zatrudnienie pod koniec stycznia 2018.

Podjęcie pracy: druga połowa stycznia 2018
Okres pracy: pierwszy kontrakt na 1 miesiąc (okres próbny) z możliwością podjęcia pracy na stałe
Miejsce pracy: Jutlandia
Ilość wakatów: 3
(praca na sortowni warzyw tj. marchew, pietruszka, buraki)

Zakres obowiązków:

– nadzór nad zgodnością procesu produkcyjnego z dokumentacją i wymogami klienta,
– wzrokowa kontrola jakości sortowanych warzyw, opakowań oraz numeru LOT,
– zapewnienie ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym zgodnie z planem produkcji,
– wytwarzanie produktów zgodnych z instrukcją kontroli i instrukcją stanowiskową,
– kontrola czystości zakładu oraz podlegających jemu pomieszczeń.

Oferujemy:

– stawka godzinowa brutto: 90 DKK (12,09 € – okres próbny) plus 12,5 % dodatek wakacyjny,
– stawka godzinowa brutto: 100 DKK (13,44 € – umowa na stałe) plus 12,5 % dodatek wakacyjny,
– średnie zarobki miesięczne brutto: 22.500 DKK (3024 €),
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
– 55-70 godzin w tygodniu (w zależności od ilości zamówień),
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– możliwość zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu pracy,
– pomoc w organizacji mieszkania, 60-80 kr/doba (ok. 3 km od miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe).

Jeśli jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie www.pf-gruppen.com (zakładka APLIKUJ O PRACĘ) oraz wyślij swoje CV

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta + 48660 575 888
Izabela + 48696 445 365
www.PF-GRUPPEN.com
Facebook – profil
Grupa Facebook – relacje LIVE / info

ID ogłoszenia: 8565a5c94b3112fd

ilość wszystkich wyświetleń: 887, dzisiaj: 2