DKK15000 - 17000

Fizyczna praca w Danii od zaraz Sortowanie sadzonek na hali od 25-go stycznia 2017, Jutlandia

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: koniec stycznia/początek lutego
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Od 25-go stycznia 2017 możliwość podjęcia ciekawej, fizycznej pracy w Danii polegającej na sortowaniu cebulek na hali. Zatrudnienie od zaraz do końca maja dla osób dyspozycyjnych w podanym terminie.

Podjęcie pracy: 25 stycznia 2017
Okres pracy: koniec stycznia / początek lutego – koniec maja 2017
Miejsce pracy: Jutlandia
Ilość wakatów: 25

Zakres obowiązków:
– sortowania sadzonek liściastych i iglastych na hali
– inne prace szkółkarskie
Oczekujemy:
– dyspozycyjność w podanym terminie,
– dobra sprawność fizyczna,
– mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy)
– mile widziany język angielski albo niemiecki (jest wymagany u jednej z kandydatek)
– DOŚWIADCZENIE mile widziane

Oferujemy:
– stawka godzinowa 70 koron brutto plus 12,5 % dodatek wakacyjny
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy w kolejnych sezonach (stawki dla doświadczonych pracowników od 80 do 125 koron brutto)
– 45-50 godzin w tygodniu,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– możliwość zaliczki do 2000 koron w pierwszym miesiącu pracy,
– pomoc w organizacji mieszkania, 80-100 kr / noc (dobre warunki mieszkaniowe)

ID ogłoszenia: 540587543ebb8140

ilość wszystkich wyświetleń: 1209, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Fizyczna praca w Danii od zaraz Sortowanie sadzonek na hali od 25-go stycznia 2017, Jutlandia”

  1. Kasia27 na @

    Witam serdecznie. Czy panów też potrzeba? pozdrawiam

  2. Foszek17 na @

    Witam posiadam doświadczenie w pracach szklarniowych przy pomidorach i papryce . Zaczynajac od szczepienia ,klipsowanie gumkowanie , toppen dreeien, pakowanie (Holandia). Posiadam swój samochód język angielski w trakcie nauki , język Niemiecki komunikatywny .pozdrawiam i proszę o kontakt +48609659534 Magda

  3. gtomicki na @

    Para – mężczyzna i kobieta zainteresowana ofertą
    Angielski i niemiecki – komunikatywny