€14,50 brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech bez języka na myjni samochodowej od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 87 dni

Propozycja podjęcia od zaraz fizycznej pracy w Niemczech na myjni samochodowej. Zatrudnienie w Berlinie bez języka dla pracowników fizycznych. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca na myjni samochodowej;
  • zadaniem będzie sprzątanie i mycie samochodu, pranie tapicerki oraz ozonowanie.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • przyjazne nastawienie;
  • bezkonfliktowość;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę;
  • ubezpieczenie;
  • odprowadzanie składek;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • możliwość stałego zatrudnienia;
  • szkolenie oraz wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Niemcy praca fizyczna na myjni, Berlin 2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-od-zaraz-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-na-myjni-samochodowej-z-berlina/

ID ogłoszenia: 43462ebfd1337748

Linki sponsorowane