€2850 brutto/mc

Fizyczna praca w Niemczech bez języka przy rozładunku kontenerów od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy lub dłużej
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka przy rozładunku kontenerów. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2850 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie kontenerów;
  • praca o charakterze fizycznym;
  • wykonywanie zadań w grupie przy zachowaniu standardów bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie;
  • dostępność od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • atutem będzie podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • umowę na pół roku z opcją przedłużenia;
  • pracę w dynamicznym środowisku logistycznym;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem można kierować na adres e-mail:

work4you.munchem@gmail.com z dopiskiem: Logistyka Berlin 2023/24, imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/rozladunek-kontenerow-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-berlin-2023-2024/

ID ogłoszenia: 75265660b6e7b72c