€14,50 brutto/h

Fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka żywa maskotka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: wakacje 2023
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Na wakacje 2023 od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla studentów. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka jako żywa maskotka. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewniał pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 14,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako żywa maskotka podczas różnych wydarzeń i imprez masowych;
  • wykonywanie prostych choreografii i ruchów w kostiumie oraz przyciąganie uwagi ludzi;
  • robienie sobie zdjęć z innymi w stroju maskotki;
  • współpracowanie z zespołem eventowym;
  • dbanie o powierzony kostium.

Wymagania:

  • minimum 170 cm wzrostu, a maksymalnie to 205 cm;
  • energiczność i entuzjazm;
  • umiejętność zachowywania pozytywnej energii w trudnych sytuacjach;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dostępność od zaraz do końca września 2023;
  • mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • zdolność do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia;
  • przyjazny zespół współpracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: maskotka Berlin 07/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-zywa-maskotka-na-wakacje-2023-berlin/

ID ogłoszenia: 710649ee103ace35