€10 euro/h brutto

Fizyczna praca w Niemczech na myjni samochodowej bez języka od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Od zaraz zatrudnimy pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech (Stuttgart) na myjni samochodowej dla 2 osób. Na miejscu zapewniamy płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 10 euro/h brutto
Start: od zaraz (kwietnia)
Liczba stanowisk: 2

Zadania:
– pracownik wykonuje swoje zadania na myjni ręcznej
– należy dokładnie myć karoserie samochodów oraz sprzątać wnętrze
– posługiwanie się myjkami parowymi
– inne czynności to woskowanie ręczne, autodetailing, trzepanie dywaników, itp.

Wymagania:
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
– chęć podjęcia danej pracy
– zaangażowanie, punktualność, niezawodność
– godne reprezentowanie firmy
– wysoka kultura osobista
– możliwość szybkiego wyjazdu do Niemiec
– należy ukazać zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
– płatne miejsce do zamieszkania blisko pracy
– zatrudnienie od kwietnia do października
– podpisanie umowy na czas nieokreślony
– niemieckie zasady zatrudnienia
– strój do pracy
– umożliwiamy wypracowanie nadgodzin
– przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV wraz z LM na maila: arbeiteinstellen@job4u.com z tematem: Myjnia samochodowa, Stuttgart.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło:

ID ogłoszenia: 75156eefd51ab337

ilość wszystkich wyświetleń: 2220, dzisiaj: 1

5 komentarzy na “Fizyczna praca w Niemczech na myjni samochodowej bez języka od zaraz Stuttgart”

  1. pawel1975 na @

    Witam. Jestem zainteresowany. Proszę o więcej info na pablo5656@wp.pl Pozdrawiam.

  2. marek_maronde na @

    Szanowni Państwo, jestem zainteresowany Waszą ofertą pracy. Bardzo proszę o kontakt na marekmaronde@onet.pl

    Z poważaniem,

    Marek Maronde

  3. maciekxx1997 na @

    Witam serdecznie jestem zainteresowany pracą razem z kuzynem. Proszę o kontakt:
    maciekrudzinskixx1997@wp.pl
    z poważaniem Maciej i Krystian

  4. krzysiek212 na @

    Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą, proszę o kontakt krisaka298@interia.pl

  5. BeataK na @

    Witam. Wraz z koleżanką jesteśmy studentkami poszukującymi pracy i zainteresowała nas Wasza oferta. Prosimy o odpowiedź 🙂