NOK162 NOK/h brutto

Fizyczna praca w Norwegii przy melioracji od zaraz 2016 bez języka Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Drammen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Dam od zaraz pracę w Norwegii dla pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie z Drammen przy czyszczeniu rowów od marca 2016. Zatrudniamy również kandydatów bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Drammen
Wynagrodzenie: 162 NOK/h brutto
Start: od marca

Zadania:
– należy sprawnie obsługiwać narzędzia
– odmulanie dna kanałów
– oczyszczanie rowów
– wycinanie traw oraz chwastów
– itp.

Wymagania:
– bardzo dobra sprawność fizyczna
– zdolność do prac w trudnych warunkach
– konieczne jest zabranie ze sobą odzieży nieprzemakalnej (prace często wykonywane są w wodzie)
– angielski na poziomie komunikatywnym będzie mile widziany
– mile widziane są osoby posiadające doświadczenie

Oferujemy:
– miejsce do spania w cenie około 2500 NOK za miesiąc
– strój do pracy
– zapewniamy niezbędne narzędzia
– dziennie przepracowanie do 8 godzin
– w przypadku temperatur ujemnych bądź braku zleceń zapewniamy przestojowe
– szkolenia są zapewnione

Aplikacja:
Należy przesłać zgłoszenie na maila: marek.piasecki78#gmail.com z tematem: Norwegia praca fizyczna przy melioracji- oczyszczanie rowów, Drammen.

Źródło:

ID ogłoszenia: 8656c62e7ad61b6

4 komentarze na “Fizyczna praca w Norwegii przy melioracji od zaraz 2016 bez języka Drammen”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. pawel1129 na @

    witam
    jestem zainteresowany pracą bardzo posiadam numer personalny norweski mam referencje od norweskiego pracodawcy mam 37lat moj nr 91267842

  3. mariusz michalczuk na @

    Witam jestem zainteresowany oferta tej pracy mam 30 lat jestem pracowity mam doswiadczenie zwiazane z ta praca moj nr. tel.603288164 lub 605419317 oraz e-mail mariuszmichalczuk85@gmail.com czekam na kontakt Pozdrawiam

  4. 32Mariusz na @

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy mam 32 lat moje atuty to wytrwałości,pracowitości,dokładności przez okres 1 roku pracowałem w gospodarstwie rolnym dużo się nauczyłem o dbaniu o ziemie wysłałem cv do państwa moje nr tel;
    690118506 lub 512870001 oraz e-mail suchy783@o2.pl czekam na odpowiedzi