PLN7000 - 14000 brutto/mc

Fizyczna praca w Szwecji bez języka sprzątanie domów i mieszkań od zaraz Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Göteborg
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Szwecji dla Polaków. Zatrudnienie w Göteborgu bez języka przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zakwaterowanie organizuje pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Göteborg.

Wynagrodzenie: 7000 – 14000 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie ogólnych prac porządkowych w nowych mieszkaniach i domach;
  • mycie podłóg i okien, odkurzanie, wycieranie kurzu i wyrzucanie śmieci.

Wymagania:

  • zatrudnienie tylko dla kobiet;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • dostępność od zaraz;
  • punktualność;
  • dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • szwedzką umowę o pracę;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • bezpłatne przeloty z/do Polski;
  • system pracy to 7 dni pracy i 7 dni wolnego w Polsce;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • strój roboczy;
  • środki niezbędne do pracy;
  • możliwość rozwijania się i awansowania;
  • dojazd do pracy.
Aplikacja:
Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: +48 503 498 007 albo poprzez stronę:
www.pracuj.pl/praca/sprzatacz-sprzataczka-szwecja,oferta,9611304

ID ogłoszenia: 68263adb63b4b1b4