SEKdo uzgodnienia

Fizyczna praca w Szwecjii od zaraz dla pomocy przy sprzątaniu Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Malmö
  • Zakwaterowanie: Brak

Aktualne ogłoszenie fizycznej pracy w Szwecji na stanowisku pomoc przy sprzątaniu. Zatrudnienie od zaraz w Malmö w charakterze sprzątaczki/sprzątaczy. Ogłoszenie dotyczy pracy dorywczej.

Stanowisko: Pomoc osoby sprzątającej

Lokalizacja: Malmö

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba którą zatrudnimy będzie miała za zadanie pomagać w sprzątaniu.

Oczekiwania:

  • duża motywacja
  • chęć podjęcia pracy dorywczej
  • możliwość zatrudnienia na dłużej
  • obowiązkowość, sumienność
  • rzetelność w wykonywaniu zadań
  • komunikatywna znajomość języka szwedzkiego

Oferta:

  • praca dorywcza
  • możliwość pracy na dłużej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenie na adres: Anna.w@lamaro.se

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pomoc_przy_sprzataniu_szwecja,ogloszenie,20140711131044.html

ID ogłoszenia: 23153c58002ef239

ilość wszystkich wyświetleń: 5334, dzisiaj: 2

2 komentarze na “Fizyczna praca w Szwecjii od zaraz dla pomocy przy sprzątaniu Malmö”

  1. dariuszxdd na @

    Witam.
    Jestem osobą pracowitą , młodą (19lat) , zdrową i nie bojącą się ciężkiej pracy.
    Bardzo by mi zależało na tej pracy.
    proszę o kontakt.
    tel. 787-106-158
    E-mail: dariuszsnitko@poczta.fm
    Pozdrawiam. Dariusz

  2. KAMIL788 na @

    Witam.
    Ja wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
    Mamy po 20 lat i jesteśmy pracowici , bez nałogów, odpowiedzialni, chętni do pracy. Nie mamy problemu z komunikacją z rówieśnikami i pracownikami. Język niemiecki na poziomie komunikatywnym.
    Bardzo prosimy o kontakt , tel : 511 832 527