€15

Fizyczna praca we Francji od zraz jako pracownik ubojni na terenie Perpignan

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Perpignan
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.09.2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy

Na terenie Perpignan od zaraz dostępna do podjęcia legalna, fizyczna praca we Francji na stanowisku pracownika ubojni. Mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego / francuskiego.

ZB-AMOS Interim, s.r.o. – jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która została założona 2005 roku na terenie Słowacji . Zajmujemy się oddelegowaniem pracowników do prac na terenie Francji i Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutacje na stanowisko: PRACOWNIK UBOJNI

Miejsce pracy:  Francja/Perpignan

OBOWIĄZKI :
– ubój wieprzowy,wołowy,baranina
– praca na linii ubojowej
– zachowanie higieny i środków ostrożności

WYMAGANIA :
– około 6 miesięcy doświadczenia w wykonywaniu w/w czynności
– mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego lub angielskiego

OFERUJEMY :
– możliwość przyuczenia do zawodu
– prace tymczasową na terenie Francji
– umowę o pracę + ubezpieczenie
– atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 15 euro /h brutto
– możliwość pobierania zaliczek
– pomoc przy organizacji wyjazdu
– opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 3255f4570da27c72

ilość wszystkich wyświetleń: 490, dzisiaj: 1