€do uzgodnienia

Francja praca bez znajomości języka przy zbiorach winogron od września 2017

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Francja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od września 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa

Oferta pracy we Francji przy zbiorach winogron z zakwaterowaniem. Możliwość zatrudnienia 2017 przy winobraniu od września dla osób bez znajomości języka francuskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Francja

Termin rozpoczęcia: od września 2017

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie winogron w winnicy

Wymagania:

  • preferowane osoby pracujące z możliwością wzięcia urlopu
  • dostępność od września na okres około 2 tygodni
  • możliwość przybycia na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w Jaśle w drugiej połowie lipca

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie w 2-osobowych pokojach
  • możliwość wyjazdu w grupach
  • częściowe wyżywienie
  • ubezpieczenie dla pracowników

Aplikacja:

Aplikować należy wysyłając e-mail o temacie „Winobranie” na adres:

francja@bispol.com

W treści prosimy podać swoje imię, nazwisko, miejscowość zamieszkania, numer telefonu komórkowego oraz informację czy to będzie pierwszy wyjazd na winobranie za pośrednictwem naszej firmy.

Możliwy jest kontakt pod numerem pod 13 446 32 95.

Źródło: https://bispolhr.com/pracownicy/oferty-pracy/praca-na-dwa-tygodnie-oferta-dla-osob-pracujacych/

ID ogłoszenia: 7055955a2b4b8576