€9,51 euro brutto

Heythusen, Holandia praca w leśnictwie – pracownik szkółki drzew i krzewów iglastych

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Heythusen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do uzgodnienia

Od zaraz możliwa atrakcyjna, sezonowa praca w Holandii w leśnictwie na terenie Heythusen. Zatrudnienie jako pracownik szkółki drzew i krzewów iglastych. Zakwaterowanie zapewnione płatne.

Miejsce pracy:
Holandia – Heythusen

Stawka:
9,51 euro brutto/h + nadgodziny, weekendy i święta dodatkowo płatne

Opis stanowiska:
Do obowiązków pracownika będzie należało sadzenie i pielęgnacja drzew i krzewów iglastych.
Praca w polu oraz w szklarni

Wymagamy:
– doświadczenia przy sadzeniu drzew i krzewów (najlepiej iglastych)
– znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
-oczekujemy sumienności w realizacji zleconych zadań,

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy.
Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe.
Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy (domy jednorodzinne, 5 osobowe, pokoje dwu – lub jednoosobowe.
Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
Opiekę polskiego rezydenta.

Termin składania podań: 10.10.2017
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV na adres:
rekrutacja@getjob.com.pl

lub skontaktuj się z naszym biurem:
+48 510242586
+48 502124974

Znajdziesz nas również na FB:
www.facebook.com/Get-Job-Agencja-Po%C5%9Brednictwa-Pracy-555675901263213/

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 25059ccec6595b67

ilość wszystkich wyświetleń: 1063, dzisiaj: 1