€10,05 brutto/h

Holandia praca bez znajomości języka przy kwiatach ogrodnictwo od zaraz Luttelgeest 2020

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Luttelgeest
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Zatrudnienie na terenie Luttelgeest w ogrodnictwie przy kwiatach (różach). Aktualna od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Luttelgeest.

Wynagrodzenie: 10,05 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do zadań pracownika będzie należało ścinanie róży sekatorem, a także wykonywanie innych zadań związanych z pielęgnacją tych kwiatów, np. inbuigen i pluizen.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy ścinaniu róż;
  • dyspozycyjność do pracy na dłuższy okres czasy, gdyż jest to praca całoroczna;
  • odpowiedzialność;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności, które dotyczą zatrudnienia;
  • odpłatne zakwaterowanie oraz ubezpieczenie zdrowotne;
  • dodatek wakacyjny w wysokości 8% dochodów brutto oraz urlopowy 10,92% dochodów brutto;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • organizację płatnego przejazdu do Holandii u zaufanego przewoźnika;
  • rozliczenia podatkowe – Jaaropgave, a to pozwoli odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 77 441 06 54

Źródło: praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-ogrodnictwo-przy-kwiatach-od-zaraz-luttelgeest/

ID ogłoszenia: 9015e74c8f69af61