€9,59 euro/h brutto

Holandia praca od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach bez znajomości języka Moerkapelle

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Moerkapelle
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Propozycja zatrudnienia od zaraz w okolicach Moerkapelle dla osób bez znajomości języka. Możliwość podjęcia pracy w Holandii przy kwiatach szklarniowych – orchideach.

Stanowisko: pracownik w ogrodnictwie

Lokalizacja: Moerkapelle, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: stawka wiekowa – 8,60 euro/h brutto dla osób w wieku 21 lat oraz 9,59 w wieku 22 lat i powyżej

Opis stanowiska:

  • jest to praca w szklarni przy orchideach
  • zadaniem pracownika będzie pielęgnacja oraz ścinanie kwiatów

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • chęć i motywacja do pracy
  • pracowitość i zaangażowanie
  • możliwość wyjazdu od zaraz

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin pracy tygodniowo – około 38
  • dobre zarobki
  • płatne zakwaterowanie
  • zapewnione ubezpieczenie w cenie 23 euro tygodniowo

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa oferta prosimy o przesłanie CV ZE ZDJĘCIEM na adres e-mail:

ewa@holandiajobs.pl

W tytule należy wpisać: „ORCHIDEE”

Możliwy jest kontakt telefoniczny pod numerem + 48 518 610 625 (pon.-pt. w godzinach 9-16)

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogrodnictwo-praca-w-holandii-od-zaraz-w-szklarni-przy-kwiatach-orchideach-moerkapelle/

ID ogłoszenia: 8965a9714cbcc214