€do uzgodnienia

Bez języka Holandia praca ogrodnictwo od zaraz przy kwiatach-storczykach 2020

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Do podjęcia od zaraz praca w Holandii przy kwiatach. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka dla Polaków w ogrodnictwie przy storczykach – sortowanie, pielęgnacja i uprawa.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Holandia.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  •  wykonywanie różnych zadań, które dotyczą uprawy oraz pielęgnacji orchidei, np. sortowanie i pakowanie.

Wymagania:

  • chęć podjęcia zatrudnienie od zaraz na pełny etat;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • sprawność manualna i dobra kondycja fizyczna;
  • pracowitość;
  • rzetelne wypełnianie swoich zadań;
  • dokładność, zaangażowanie;
  • mile widziana znajomość języka niderlandzkiego albo angielskiego;
  • zmotywowanie oraz chęci do pracy.

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz na dłuższy czas;
  • pensję wypłaconą raz w tygodniu;
  • ubezpieczenie;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę;
  • pełny etat;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: biuro@dobosh-work.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 533 999 213

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogrodnictwo-dam-prace-w-holandii-od-zaraz-przy-kwiatach-storczykach-bez-jezyka-2020/

ID ogłoszenia: 7455e53d5e44a2a9