€do ustalenia

Holandia praca sezonowa bez znajomości języka zbiory borówki amerykańskiej

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Holandia

Ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii na wakacje przy zbiorach borówki amerykańskiej. Oferta od połowy lipca dla Polaków bez znajomości języka dla par i grup.

Stanowisko: Pracownik do zbioru borówki

Miejsce pracy: Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: praca od połowy lipca 2015

Okres trwania umowy: 6 do 8 tygodni

Obowiązki:

  • Borówki zbiera się ręcznie lub za pomocą specjalnego grzebyka.

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu na ok 6 do 8 tygodni
  • mile widziane zgłoszenia od par lub grup
  • pracowitość
  • subordynacja
  • obowiązkowość
  • gotowość do podjęcia fizycznej pracy przy zbiorach

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego opiekuna
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy za granicą
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • ubezpieczenie
  • przejazdy w Holandii pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • pracę dla par lub grup – możliwe aplikacje indywidualne

Aplikacja:
Prosimy o szybkie zgłaszanie się!

Wiadomość należy przesłać mailowo na adres: jobservicekalisz@gmail.com

Kontakt telefoniczny: 627570359

źródło: http://www.praca4u.net/zbior-borowki-amerykanskiej-id306750.html

ID ogłoszenia: 8995596efa6a4a79

3 komentarze na “Holandia praca sezonowa bez znajomości języka zbiory borówki amerykańskiej”

  1. Jasny na @

    Witam mam 20 lat jestem silnym zdrowym chłopakiem i poszukuje tego typu pracy za granica 🙂 mój nr 697502482

  2. Rafialo28 na @

    Witam! Rafał 28l Sprytny,zdrowy,szybki i precyzyjny. Jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt nr. tel. +48573281904

  3. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam