€do uzgodnienia

Holandia praca sezonowa przy kwiatach pracownik szklarni przy różach Haga

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: okolice Hagi
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Plantacja kwiatów z okolic Hagi poszukuje polskich pracowników gotowych do podjęcia pracy w Holandii w szklarni przy pielęgnacji oraz ścinaniu kwiatów. Zakwaterowanie płatne będzie zapewnione.

Firma Beetsma Sp z o.o. nr – certyfikatu 5169 – jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej poszukuje w chwili obecnej zaangażowanych pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK SZKLARNI – PRACA PRZY KWIATACH

Miejsce pracy: Holandia

Zadania
Pielęgnacja i ścinanie kwiatów (m.in. gerberów, róż, tulipanów)

Wymagania:

mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

dyspozycyjność do wyjazdu na dłuższy okres czasu (z możliwością skorzystania z urlopu)

motywacja do pracy
zdolności manualne, szybkość, zwinność

Oferujemy:

legalną pracę u sprawdzonego klienta

organizację transportu za granicę

atrakcyjne wynagrodzenie

zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii

ubezpieczenie

możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: w.helak@beetsma.pl

ID ogłoszenia: 344559bd67b06d8d

ilość wszystkich wyświetleń: 1363, dzisiaj: 3

4 komentarze na “Holandia praca sezonowa przy kwiatach pracownik szklarni przy różach Haga”

  1. Gracjan0708 na @

    Witam mam na imnie Gracjan mam 28 lat i jestem bardzo zainteresowany pracom pszy zbiorach posługuję sie dobrze jezyk Angielski i mam doswiatczenie pszy pracach fizycnych jestem pracowity i 100% sprawny fizycznie moge zaczonc pracowac od zara.Prosze o kontakt 514079731

  2. 94Emila94 na @

    Witam wraz z chłopakiem jesesmy zainteresowani pracą w Niemczech lub Holandii mamy oboje po 21 lat i silna motywacje do pracy

    jestesmy punktualni i dokładni w pracy w załączniku podajemy nasze cv chcielibysmy pracowac razem prosimy o szybki kontakt pod nr tel +48 721 614 427 lub email 94emila94@wp.pl Dziekujemy

  3. uher24 na @

    Witam.
    Mam na imie Bartosz i wraz z dziewczyna jesteśmy zainteresowani praca.
    Dziewczyna ma 18 lat ja 24 mamy doświadczenie oraz chęć i zapał do pracy jesteśmy punktualni i mobilni chcieli byśmy pracować razem. Prosze o kontakt na e-mail: bartuher@gmail.com lub nr telefonu 603-468-723

  4. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Beetsma
  • Zarejestrowany od:

Inne przedmioty dodane przez Beetsma

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Beetsma »