$do ustalenia

Hotelarstwo-oferta pracy w Anglii dla pokojówki przy sprzątaniu Surrey

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Surrey
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Aktualnie posiadamy wolne stanowisko dla kobiet przy sprzątaniu w hotelu mieszczącego się w Surrey. Praca w Anglii dla pokojówki z zakwaterowaniem darmowym.

Stanowisko: pokojówka
Lokalizacja: Anglia, Surrey
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: maj

Zadania:
– porządkowanie pokoi gościnnych, korytarzy, wind, toalet
– współpracowanie z pralnią
– dbanie o to, aby w pokojach była zawsze czysta, świeża pościel oraz ręczniki
– wietrzenie pokoi
– oraz inne prace związane z danym stanowiskiem

Wymagania:
– oferta dla osób posługujących się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym
– godne reprezentowanie hotelu
– przestrzeganie wewnętrznych zasad
– trzymanie się harmonogramu
– miła aparycja
– zatrudnienie jedynie dla kobiet
– dostosowanie się do grafiku
– zaangażowanie
– punktualne stawianie się w pracy
– precyzyjne wykonywanie powierzonych zadań
– samodzielność, zaangażowanie

Oferujemy:
– dobrze płatną pracę
– podpisanie umowy bezpośrednio z pracodawcą
– darmowe miejsce do zamieszkania na terenie hotelu
– najlepszym pracownikom oferujemy możliwość awansu
– zapoznanie z pracownikami

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać CV (+ zdjęcie oraz dołączona klauzula o przetwarzaniu danych) poprzez stronę: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/pokojowka-do-pracy-w-anglii-przy-sprzataniu-hotelu-w-surrey-z-zakwaterowaniem/

Źródło:

ID ogłoszenia: 89856ef0a85d9dd2

ilość wszystkich wyświetleń: 2531, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Hotelarstwo-oferta pracy w Anglii dla pokojówki przy sprzątaniu Surrey”

  1. Aneta01982 na @

    Witam. Na jaki adres email wysłać CV? Proszę o odpowiedz