€9 - 11 netto/h

Jako pokojówka bez języka dam pracę w Szwecji przy sprzątaniu od zaraz Löttorp

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Löttorp
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2024
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do sierpnia 2024
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 62 dni, 23 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Szwecji dla pokojówki. Zatrudnienie w Löttorp bez znajomości języka szwedzkiego przy sprzątaniu hotelu. Zakwaterowanie darmowe zapewniał będzie pracodawca.

Stanowisko: pokojówka.

Lokalizacja: Löttorp.

Wynagrodzenie: 9 – 11 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako samodzielna pokojówka;
  • zadaniem będzie obsługiwanie oraz przygotowywanie śniadań.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku – przynajmniej dwa lata;
  • bez języka szwedzkiego, ale ze znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • szczegółowość.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • darmowe ubezpieczenie na terenie Szwecji;
  • możliwość korzystania z wyżywienia;
  • polską umowę plus delegacje;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • możliwość otrzymania zwrotu kosztów za pierwszy dojazd do Szwecji w wysokości 200 €;
  • opcję wzięcia zaliczki przez pierwszy miesiąc pracy;
  • zdalną oraz szybką rekrutację.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

praca@hotistin.com lub można zadzwonić pod numer telefonu: 690 688 866

Źródło: https://hotistin.com/oferta-pracy/praca-w-szwecji-pokojowka/

ID ogłoszenia: 40665c2069d1d141