€10,00

Kelnerka praca w Niemczech od zaraz przy obsłudze gości, Zum Hafen

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Zum Hafen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 2022-07-07
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2022-07-07

Agencja rekrutacyjna poszukuje kelnerek do podjęcia pracy w Niemczech przy obsłudze gości. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem oraz znajomością języka niemieckiego.

East Power sp. z o.o. KRAZ 18242.

Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników oraz pracy tymczasowej. Kandydatom oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy wraz z zakwaterowaniem u naszych partnerów w Europie Zachodniej – m.in. w Niemczech, Holandii, Francji.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR.

KELNER

Wymagania:

-doświadczenie na stanowisku kelnera
-gotowość do pracy w weekendy
niemiecka książeczka zdrowia (można wyrobić online )

Obowiązki:

-witanie i obsługa gości
-przyjmowanie zamówień od gości
-przygotowanie przekąsek i koktajli
-rozliczanie rachunków
-utrzymanie czystości w miejscu pracy

Oferujemy:

-umowę na warunkach niemieckich w oparciu o układ zbiorowy IGZ (dodatkowo płatne nadgodziny, godziny nocne, praca w święta),
-Pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny, zwroty podatków z Niemiec,
Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin,
-Możliwość wysokiej liczby godzin (8h/dziennie + nadgodziny),
-Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
-Korzystną I klasę podatkową więcej na rękę dzięki pracy przez naszą agencję, po pierwszym przepracowanym miesiącu organizujemy przejście na jeszcze korzystniejszą III klasę podatkową,
-Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2 osobowe, blisko zakładu pracy max 2km,
-Świadczenia socjalne – m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld,
-Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech,
-Oferta dotyczy pracy tymczasowej na warunkach niemieckich,
-Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy.

Osoby zainteresowane zapraszam do aplikowania

olaheadhunter@gmail.com

ID ogłoszenia: 22362bef0c3d1c13

ilość wszystkich wyświetleń: 334, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez olarekrutacja

Ostatnie przedmioty dodane przez olarekrutacja »