€1,500.00

Komisjonowanie kosmetyków Niemcy praca na magazynie od zaraz w Wuppertal

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Wuppertal
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 2022-01-07
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2022-01-12

Od zaraz legalna praca w Niemczech dla komisjonerów na magazynie z kosmetykami w rejonie Wuppertal. Zatrudnienie bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień.

East Power sp. z o.o. KRAZ 18242.
Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i re-krutacją pracowników oraz pracy tymczasowej. Kandydatom oferujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy wraz z zakwaterowaniem u naszych partnerów w Europie Zachodniej – m.in. w Niemczech, Holandii, Francji.
Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR.

Komisjonowanie kosmetyków

Opis stanowiska
o Realizacja zamówień klientów,
o Montaż małych elementów do opakowań od kosmetyków
o Komisjonowanie wyrobów kosmetycznych

Wymagania stanowiska
o Zaangażowanie i precyzyjność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
o Gotowość do pracy 2 zmianowej
o Własne auto na wyjazd – mile widziane.

Oferujemy
o Umowę o pracę,
o Pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny, zwroty podatków z Niemiec,
o Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Możliwość wysokiej liczby godzin,
o Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
o Więcej „na rękę” dzięki pracy przez naszą agencję,
o Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2 osobowe, blisko zakładu pracy,
o Świadczenia socjalne – m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld,
o Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech,
o Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.

olaheadhunter@gmail.com

ID ogłoszenia: 52562b59b188863e

ilość wszystkich wyświetleń: 475, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez olarekrutacja

Ostatnie przedmioty dodane przez olarekrutacja »