PLN10000 - 11000 zł netto

Kopanie drzewek ozdobnych – Dania praca fizyczna bez znajomości języka, Wyspa Fionia

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Wyspa Fionia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Bez znajomości języka w rejonie Wyspy Fionia do podjęcia fizyczna praca w Danii od zaraz, która polegać będzie na kopaniu drzewek ozdobnych. Zakwaterowanie zorganizowane będzie odpłatnie.

Informacje
 Pracownik szkółkarski – kopanie drzew i krzewów
 Numer oferty: S-60
 Wszyscy kandydaci aplikujący do pracy przy kopaniu drzewek muszą mieć bardzo dobrą kondycję fizyczną! Praca jest ciężka i wymaga dużej siły!
 Start pracy
Wiosna: marzec/kwiecień
Jesień: wrzesień/październik
 Okres pracy: możliwość pracy przez 10 miesięcy w roku
 Ilość wakatów: 10
 Nie jest wymagana znajomość języka obcego

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków: 10.000 PLN (podstawa +12,5 % pieniądze wakacyjne )
8700 PLN podstawa + 1300 PLN pieniądze wakacyjne
Stawka akordowa brutto za wykopanie, związanie i dostarczenie na bazę 1 drzewka:
 kopanie szpadlem (bez naruszenia ziemi wcześniej maszyną): 9,9 kr
 kopanie szpadlem (z naruszeniem wcześniej ziemi maszyną): 7,63 kr
Jeśli jakość dostarczonych drzewek zostanie zaakceptowana przez kontrolera bonus do każdego drzewka w kwocie brutto: 1,81 kr
Do pracy akordowej zaliczamy następujące czynności:
 odebranie zamówienia i dojazd traktorem na odpowiednie pole,
 wykopywanie szpadlem drzewek / krzewów,
 owijanie systemu korzeniowego siatką / folią,
 wynoszenie do drogi przejazdowej,|
 układanie gotowych drzewek na paletach,
 transport drzewek na palecie ciągnikiem na bazę.
Praca akordowa wykonywana jest indywidualnie albo w parach.

Oczekujemy
 dyspozycyjność w ustalonym terminie,
 bardzo dobra sprawność fizyczna,
 gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,
 mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy),
 umiejętność obsługiwania traktorów i maszyn rolniczych (1 osoba na parę),
 prawo jazdy kat. B (wymagane u 1 osoby na parę).

Zakres obowiązków
 wykopywanie szpadlem drzew / krzewów,
 wynoszenie do drogi przejazdowej,
Inne dodatkowe prace szkółkarskie:
 sadzenie ręczne sadzonek,
 dołowanie roślin,
 wtykanie bambusów w celu prostowania drzewek,
 metkowanie bambusów do drzewek,
 przycinanie boczne drzewek piłą.

Dodatkowe informacje
 Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku,
 Ubezpieczenie zdrowotne,
 Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne,
 Możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
 Wypłata wynagrodzenia co miesiąc
 Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał,
 Wyżywienie i dojazd do pracy jest po stronie pracownika.

rekrutacja@pf-gruppen.com

ID ogłoszenia: 75625aa6ee4e15f

ilość wszystkich wyświetleń: 459, dzisiaj: 1