DKK11.000 zł netto/mies

Kopanie drzewek ozdobnych oferta pracy w Danii bez języka, Wyspa Fionia

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Wyspa Fionia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe

Aktualne ogłoszenie dam sezonową pracę w Danii bez znajomości języka przy kopaniu drzewek ozdobnych. Zatrudnienie w rejonie Wyspy Fionia. Pracodawca pomaga w kwestii zakwaterowania.

INFORMACJE

Pracownik szkółkarski – kopanie drzew i krzewów
Numer oferty: S-60
Wszyscy kandydaci aplikujący do pracy przy kopaniu drzewek muszą mieć bardzo dobrą kondycję fizyczną! Praca jest ciężka i wymaga dużej siły!
Start pracy
Wiosna: marzec/kwiecień
Jesień: wrzesień/październik
Okres pracy: możliwość pracy przez 10 miesięcy w roku
Ilość wakatów: 10
Nie jest wymagana znajomość języka obcego
OFERUJEMY

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 11.000 PLN (podstawa +12,5 % pieniądze wakacyjne )

9500 PLN podstawa + 1500 PLN pieniądze wakacyjne

Stawka akordowa brutto za wykopanie, związanie i dostarczenie na bazę 1 drzewka:

kopanie szpadlem (bez naruszenia ziemi wcześniej maszyną): 9,9 kr
kopanie szpadlem (z naruszeniem wcześniej ziemi maszyną): 7,63 kr
Jeśli jakość dostarczonych drzewek zostanie zaakceptowana przez kontrolera bonus do każdego drzewka w kwocie brutto: 1,81 kr

Do pracy akordowej zaliczamy następujące czynności:

odebranie zamówienia i dojazd traktorem na odpowiednie pole,
wykopywanie szpadlem drzewek / krzewów,
owijanie systemu korzeniowego siatką / folią,
wynoszenie do drogi przejazdowej,|
układanie gotowych drzewek na paletach,
transport drzewek na palecie ciągnikiem na bazę.
Praca akordowa wykonywana jest indywidualnie albo w parach.

OCZEKUJEMY

dyspozycyjność w ustalonym terminie,
bardzo dobra sprawność fizyczna,
gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,
mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy),
umiejętność obsługiwania traktorów i maszyn rolniczych (1 osoba na parę),
prawo jazdy kat. B (wymagane u 1 osoby na parę).
ZAKRES OBOWIĄZKÓW

wykopywanie szpadlem drzew / krzewów,
wynoszenie do drogi przejazdowej,
Inne dodatkowe prace szkółkarskie:

sadzenie ręczne sadzonek,
dołowanie roślin,
wtykanie bambusów w celu prostowania drzewek,
metkowanie bambusów do drzewek,
przycinanie boczne drzewek piłą.
DODATKOWE INFORMACJE

Pomoc w organizacji mieszkania
Pomoc administracyjną w Danii
Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników
Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

rekrutacja@pf-gruppen.com

ID ogłoszenia: 512630e1d78b48a7

ilość wszystkich wyświetleń: 408, dzisiaj: 1