PLN10000 netto/msc

Kucharz-szef kuchni – oferta pracy w Danii od zaraz z językiem angielskim, Zelandia

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Zelandia
  • Data rozpoczęcia pracy: styczeń 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: możliwość stałej współpracy
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 56 dni, 9 godzin

Ze znajomością języka angielskiego w rejonie Zelandia od zaraz do podjęcia atrakcyjna praca w Danii na stanowisku kucharza – szefa kuchni. Zatrudnienie przy przygotowywaniu bieżących posiłków dla gości restauracji.

Zakres obowiązków:
-przygotowywanie bieżących posiłków w restauracji
-przygotowywanie cateringu
-pomoc w tworzeniu menu
-składanie zamówień, uzupełnianie zapasów
-prace porządkowe
Wymagania:
-znajomość języka angielskiego
-doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
-średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków, około: 10000 PLN
-stawka godzinowa w zależności od doświadczenia i znajomości języka angielskiego
-zakwaterowanie w miejscu pracy
-stałą współpracę oraz umowę na warunkach duńskich

rekrutacja@pf-gruppen.com

ID ogłoszenia: 66163b41ba1e010a

ilość wszystkich wyświetleń: 28, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane