€do ustalenia

Leśnictwo od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech przy sadzeniu drzewek

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne

Szukamy pracowników do zadrzewiania lasów na terenie Berlina. Praca w Niemczech od zaraz przy sadzeniu drzewek z zakwaterowaniem darmowym. Kandydaci ubiegający się o to stanowisko powinni posiadać doświadczenie.

Stanowisko: pracownik przy sadzeniu drzewek
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Sadzenie drzewek w lesie na terenie Niemiec. Zatrudnienie od zaraz.

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia jest konieczne (min. rok czasu)
– umiejętne porozumiewanie się w języku angielskim bądź niemieckim na poziomie komunikatywnym
– bezwzględna umiejętność obsługiwania dołowników oraz sadzarek
– bez problemów ze zdrowiem
– dobra kondycja fizyczna
– chęć podjęcia danej pracy
– kandydaci posiadający prawo jazdy są mile widziani

Oferujemy:
– na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie
– podpisanie umowy tymczasowej
– konkurencyjne stawki godzinowe
– darmowe zakwaterowanie
– jasne warunki zatrudnienia
– przyjazną atmosferę
– wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas

Aplikacja:
W celu rejestracji należy przejść na stronę: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-w-lesnictwie-jako-pracownik-do-zadrzewiania-lasow-z-zakwaterowaniem/
Prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło:

ID ogłoszenia: 11056c0f58fbb501

ilość wszystkich wyświetleń: 1636, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Leśnictwo od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech przy sadzeniu drzewek”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam