SEKDo uzg.

Maj 2023 Szwecja praca sezonowa bez języka przy zbiorach truskawek Mora

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Mora
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do września 2023

Od maja 2023 do podjęcia sezonowa praca w Szwecji przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Mora dla pracowników sezonowych bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Mora.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od maja 2023.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie truskawek;
  • pracownik będzie zajmował się również sadzeniem i plewieniem truskawek;
  • praca na plantacji.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia od maja do września 2023;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie o wysokim standardzie z dostępem do wi-fi;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • legalną pracę.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem sezonowej pracy w Szwecji proszone są o zgłaszanie się pod numerem telefonu: 0046707282730

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pracy-w-szwecji-plantacja-CID4-IDOiU4H.html

ID ogłoszenia: 305641b75ff7dc4d