DKK24,000.00

Mechanik / Traktorzysta – oferta sezonowej pracy w Danii – Rolnictwo

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.02.2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe

Od zaraz gospodarstwo rolne z Jutlandii poszukuje traktorzystę / mechanika do podjęcia ciekawej, sezonowej pracy w Danii. Zatrudnienie przy obsłudze i naprawie ciągnika w szkółce roślin.

MECHANIK / TRAKTORZYSTA
naprawy techniczne i obsługa ciągnika- praca na szkółce roślin.

Termin pracy: OD ZARAZ
Okres pracy: pierwszy kontrakt na 3 miesiące (następnie praca na stałe)
Miejsce pracy: Jutlandia, Dania
Ilość wakatów: 5

Oferujemy:
– stawka godzinowa 150 koron brutto plus 12,5 % dodatek wakacyjny
– możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
– średnie zarobki miesięczne brutto: 25.000 DKK
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
– Zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta, duńskiej firmy produkcyjnej (umowa bezterminowa)
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– pomoc w organizacji mieszkania, 70DKK kr/doba (zakwaterowanie na miejscu pracy, dobre warunki mieszkaniowe)

Zakres obowiązków:
– naprawy techniczne i serwisowanie maszyn (wymiana oleju, spawanie, szlifowanie, itp),
– obsługa ciągnika (opryski, nawożenie, kopanie)
– drobne naprawy na hali produkcyjnej,
– zapewnienie ciągłości produkcji pod względem jakościowym i ilościowym zgodnie z planem produkcji,
– wytwarzanie produktów zgodnych z instrukcją kontroli i instrukcją stanowiskową.

Oczekujemy:
– dyspozycyjność i gotowości do wyjazdu na stałe do Danii,
– Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
– DOŚWIADCZENIE na podobnym stanowisku,
-obowiązkowości, rzetelności w wykonywaniu pracy,
– prawo jazdy B, mile widziane T,C,C+E, mile widziany własny samochód.

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz (kliknij)

www.PF-GRUPPEN.com
Facebook – profil
Grupa Facebook – relacje LIVE / info

ID ogłoszenia: 7285888970148c50

ilość wszystkich wyświetleń: 1317, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Mechanik / Traktorzysta – oferta sezonowej pracy w Danii – Rolnictwo”

  1. paweldk2 na @

    Witam mam 30 lat pracowalem w dani na farmach od 2005 do 2012 w tym okresie głownie pracowalem na jednej farmie w okolicach Odense z ekologiczna zywnoscia salata ziemniaki .Pracowalem rowniez przy wycince i pakowaniu drzewek swiatecznych Znam obsluge maszyn rolniczych jezyk angielski nie stanowi dla mnie problemu posiadam prawo jazdy kategori b be c ce t posiadam wlasny samochod pozdrawiam .