€14,00

Murarz – praca we Francji na budowie od zaraz, Agen 2020

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Agen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 16.06.2020
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy

Agencja zatrudnienia dla kontrahenta z Agen poszukuje od zaraz doświadczonych murarzy do podjęcia pracy we Francji przy budowie domów od podstaw. Mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego.

ZB-AMOS Interim, s.r.o. – jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która została założona 2005 roku na terenie Słowacji . Zajmujemy się oddelegowaniem pracowników do prac na terenie Francji i Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Murarz

Miejsce pracy:  Francja/Agen

OBOWIĄZKI :

– stawianie domów od podstaw
– murowanie z cegły, pustaka, suporex
– szalowanie fundamentów i stropów

WYMAGANIA :
– minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu w/w czynności
– znajomość rysunku technicznego
– umiejętność pracy w zespole
– mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego

OFERUJEMY :
– prace tymczasową na terenie Francji
– umowę o pracę + ubezpieczenie
– atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 14,00 euro /h brutto+dodatek żywieniowy 10,00 euro dziennie
-możliwość pobierania zaliczek
-pomoc przy organizacji wyjazdu
-opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 1835ed904f9f19db

ilość wszystkich wyświetleń: 468, dzisiaj: 1