€14,00 brutto/h

Na myjni samochodowej bez języka Niemcy praca fizyczna od zaraz Köln 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Niemczech z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w Köln bez znajomości języka na myjni samochodowej.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 14,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym przy myciu i sprzątaniu samochodów osobowych;
  • pracownik będzie odkurzał wnętrza, trzepał dywaniki, mył szyby od wewnątrz, wycierał kurze, a także woskował itp.;
  • obecnie jest dużo sprzątanie razem z dezynfekcją, ozonowaniem oraz praniem tapicerki.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdyscyplinowanie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • pracę przez 5 dni w tygodniu od 9.00 do 18.00;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • możliwość brania nadgodzin;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz realnym terminem dyspozycyjności prosimy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: fiz/a3/04/21

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-na-myjni-samochodowej-koln/

ID ogłoszenia: 59960757fa609ccb