€11,00

Naprawa palet od zaraz fizyczna praca Francja 2022 w Roche-la-Molière

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Roche la Moliere
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 26.05.2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy

Firma z Roche-la-Molière poszukuje od zaraz kandydatów do podjęcia fizycznej pracy we Francji przy naprawie palet drewnianych. Ogłoszenie bez znajomości języka francuskiego.

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Monter palet

Miejsce pracy: Francja/42230 Roche la Moliere

OBOWIĄZKI :

– naprawa i regeneracja palet drewnianych przy pomocy narzędzi elektrycznych

– sortowanie palet według gatunku (wycinanie , wymiana desek i klocków).

WYMAGANIA :

– umiejętność posługiwania się elektronarzędziami stolarskimi (piły wycinające, gwoździarek pneumatycznych )

– samodzielność , dobra organizacja pracy

– umiejętność wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy

– doświadczenie na w/w stanowisku

OFERUJEMY :

– prace tymczasową na terenie Francji

– umowę o pracę + ubezpieczenie

– atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 11,00 euro /h brutto

– darmowe zakwaterowanie

– możliwość pobierania zaliczek

– długofalową współpracę

– pomoc przy organizacji wyjazdu

– opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny

788564136, 881411500 lub adres mail: asinterim.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 9762861c1726bb4

ilość wszystkich wyświetleń: 387, dzisiaj: 1