€12 euro brutto/h

Niemcy praca bez języka na wakacje dla studentów-uczniów przy pakowaniu drobiu, Haren 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Haren (Ems) / Wietze
  • Data rozpoczęcia pracy: w przerwach wolnych od nauki, praca na wakacje
  • Przewidywany czas zatrudnienia: od 1 do 3 miesięcy
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Na terenie Haren bez znajomości języka możliwa wakacyjna praca w Niemczech 2021 dla studentów i uczniów. Zatrudnienie przy pakowaniu mięsa drobiowego na produkcji.

MATURZYSTO! STUDENCIE!

Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś zarezerwuj miejsce!

Rozpocznij pracę zaraz po egzaminach, a potem ciesz się wakacjami!

W grupie raźniej – znajdzie się miejsce również dla twoich znajomych!

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

– Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
– Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami
– Odważanie produktów
– Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

– Wytrzymałość fizyczna
– Pełnoletność – wymóg konieczny
– Umiejętność pracy w zespole
– Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

– Wynagrodzenie w wysokości 12 euro brutto/h oraz dodatki i premie
– Umowę o pracę na warunkach niemieckich
– Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
– Komfortowe warunki mieszkaniowe
– Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609

ID ogłoszenia: 89660817bb8db9f9

ilość wszystkich wyświetleń: 1159, dzisiaj: 1