PLN4500-9000

Niemcy praca bez znajomości języka w ogrodnictwie przy kwiatach Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Westfalia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa

Atrakcyjna oferta sezonowej pracy w Niemczech na plantacji kwiatów. Zatrudnienie bez znajomości języka w ogrodnictwie na terenie Westfalii. Zakwaterowanie jest bezpłatne na czas umowy.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Westfalia.

Zarobki miesięczne: 4500-9000 zł. miesięcznie.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • prace pielęgnacyjne przy różach, daliach, chryzantemach i storczykach;
  • sadzenie, ścinanie, przesadzanie kwiatów;
  • przygotowanie do przewozu – pakowanie i zabezpieczanie;
  • inne zadania zlecone przez kierownika.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • motywacja do pracy;
  • odpowiedzialne podejście;
  • brak alergii na kwiaty;
  • punktualność;
  • umiejętność samodzielnego działania;
  • przyjazne nastawienie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki;
  • pomoc polskiego opiekuna;
  • jasne warunki pracy;
  • darmowe miejsce zamieszkania w domku jednorodzinnym;
  • bezpłatny transport do pracy;
  • niemiecką umowę.

Aplikacje:
Aby zgłosić się do pracy prosimy dzwonić pod numer:

95 757 9797

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Bardzo prosimy o zgłoszenia od osób zdecydowanych!

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-kwiatach-westfalia/

ID ogłoszenia: 1515bf7f55500fb4