€1300-1500 miesięcznie

Niemcy praca fizyczna od zaraz bez znajomości języka Bonn pralnia przemysłowa

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Bonn
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz, bez znajomości języka. Zatrudnienie w pralni chemicznej z Bonn dla Polaków. Zakwaterowanie bezpłatne oferuje pracodawca na miejscu.

Stanowisko: pracownik pralni.

Lokalizacja: Bonn.

Wynagrodzenie: 1300-1500 EUR netto miesięcznie.

Start zatrudnienia: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • sortowanie i składanie prania;
  • ładowanie i obsługa pralek;
  • przygotowanie odzieży i innych tekstyliów do prasowania.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • sprawność manualna;
  • dokładność – przykładanie się do obowiązków;
  • własne auto i prawo jazdy;
  • motywacja do pracy;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • punktualność.

Oferujemy:

  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • legalną pracę w Niemczech;
  • umowę tymczasową z możliwością przedłużenia;
  • pomoc we wszelkich formalnościach (druk A1, karta EKUZ);
  • wsparcie polskiego koordynatora w Niemczech;
  • dodatkowe ubezpieczenie;
  • wstępne przeszkolenie;
  • miłą atmosferę.

Rekrutacja:

Zapraszamy do aplikowania! CV należy wysyłać pod adres:

rekrutacja@hrnavigator.com.pl

W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-w-pralni-przemyslowej-z-bonn-jako-pomocnik/

ID ogłoszenia: 3385bb7a0ac1a5c8